Контакт

Контакт​

Електротехничка школа „Никола Тесла“  / Elektrotehnička škola „Nikola Tesla“ 

Максима Горког 7, 26000 Панчево / Maksima Gorkog 7, 26000 Pančevo

Телефон/факс Telefon/faks: 013 2352 615

e-mail: etsntesla@etsntesla.edu.rs


Обратите нам се…

 

Електротехничка школа „Никола Тесла“ Панчево

Број телефона: 0132352615

Број факса: 0132352615

Адреса  e-поште: etsntesla@etsntesla.edu.rs

 

Радно време школе 

Понедељак-петак: од 7:15 до 19:25

Суботом: од 09:00 до 13:00

Недељом: Затворено

Радно време управе

Понедељак-петак: од 8:00 до 15:00

Суботом: Затворено

Недељом: Затворено


ТЕРМИНИ ЗА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА

наставника

Електротехничке школе  „Никола Тесла“ за школску 2017/2018.г 

Termini Za Prijem Roditelja 2017-18 by ETS on Scribd


ТЕРМИНИ ЗА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА

наставника

Електротехничке школе  „Никола Тесла“ за школску 2016/2017.г (од јануара 2017.)

Распоред – пријем родитеља 2016-17 by ETS on Scribd


ТЕРМИНИ ЗА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА

наставника

Електротехничке школе  „Никола Тесла“ за школску 2016/2017.г

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ РАСПОРЕД БР.1 РАСПОРЕД БР.2
1. БЕЉИН МИЛИЦА ПОНЕДЕЉАК

10:00-10:45

ПОНЕДЕЉАК

16.10-16:55

 2. БОЖОВИЋ СРЂАН УТОРАК

11:40-12:25

УТОРАК

14:15-15:00

 3. БОНЧИЋ – ДУМИТРУ ИКА  

одељ. 3-1

ПОНЕДЕЉАК

9.45-10:30

ПОНЕДЕЉАК

16:15-17:00

 4. БОШКОВИЋ ЈАСНА ЧЕТВРТАК

15:05-15:50

ЧЕТВРТАК

10:50-11:35

 5. ВАСОВИЋ САША   

одељ.3-5

ПОНЕДЕЉАК  

10:00-10:45

3.преподневне

ПОНЕДЕЉАК  

16:10-16:55

 6. ВЛАЈИН ЂУРИЦА     ЧЕТВРТАК

12:30-13:15

ЧЕТВРТАК

13:25-14:10

 7. ВРТИКАПА ГОЈКО

одељ.1-6

ЧЕТВРТАК

10:50-11:35

ЧЕТВРТАК

15:00-15:45

 8. ВУЛЕТИЋ БИЉАНА ПЕТАК

9:00-9:45

ПЕТАК

17:00-17:45

 9. ВУЧКОВИЋ-МАРЈАНОВИЋ СЛАВИЦА   

одељ.3-6

ЧЕТВРТАК

10:30-10:45

ЧЕТВРТАК

16:10-16:55

 10. ВУЧУРЕВИЋ ПАЈО СРЕДА

17-17:45

СРЕДА

8:55-9:40

 11. ГЛУМАЦ – ФАЗЛОВСКИ ОЛИВЕРА   

одељ.4-2   

УТОРАК

16:10-16:55

УТОРАК

11:40-12:25

 12. ГРБОВИЋ НИКОЛА ПОНЕДЕЉАК  

12:35-13:15 3.преподневне

ПОНЕДЕЉАК  

13:25-14:00

 13. ДИНИЋ СРЂАН УТОРАК  

8:05-8:50

УТОРАК

17:50-18:35

 14. ЂЕРФИ АТИЛА

одељ.2-2

ПОНЕДЕЉАК  

17:00-17:45

ПОНЕДЕЉАК   

8:55-9:40

 15. ЂОРЂЕВИЋ НЕМАЊА УТОРАК

16:10-16:55

УТОРАК

10:00-10:45

 16. ЈАНКУЛОВ НАДИЦА УТОРАК

13:25-14:00

УТОРАК

12:35-13:15

 17. ЈАНОШЕВИЋ ЉУБИЦА

одељ.3-2

УТОРАК  

10:50-11:35

УТОРАК  

15:00-15:45

 18. ЈЕЛЕНКОВИЋ МАРИНА ПЕТАК

10:50-11:35

ПЕТАК  

15:05-15:50

 19. ЈОВАНДИЋ ВЛАДИМИР УТОРАК

12:30-13:25

УТОРАК  

13:25-14:15

 20. ЈОВАНДИЋ МАРИЈАНА УТОРАК

12:30-14:15

УТОРАК  

12:30-14:15

 21. ЈОВАНОВИЋ  ЈЕЛИЦА ПЕТАК

11:40-12:25

ПОНЕДЕЉАК

10:50-11:35

 22. ЈОВАНЧЕВИЋ СНЕЖАНА

одељ.2-5

СРЕДА

11:40-12:25

СРЕДА

14:15-15:00

 23. ЈОВЧИЋ ЈЕЛЕНА ПЕТАК

12:30-13:15

ПЕТАК

13:30-14:10

 24. КАПАТА РАДМИЛА

одељ.4-4

СРЕДА

16:10-16:55

СРЕДА

10-10:45

 25. ЛАЗАРОВ НАТАША ПОНЕДЕЉАК

10:50-11:35

ПОНЕДЕЉАК

15:05-15:50

 26. ЛУКИЋ ДУШАН СРЕДА

13:25-14:10

СРЕДА

12:30-13:15

 27. ЛУКИЋ МИОДРАГ ПЕТАК

11:40-12:25

ПЕТАК  

11:40-12:25

 28. ЛУКИЋ ОНОДИ ПИРОШКА ПЕТАК

16:10-16:55

ПЕТАК

10-10:45

 29. МАРЈАНОВИЋ НЕМАЊА ПЕТАК

14:15-15:00

ПЕТАК

11:40-12:25

 30. МАРИНКО ЈЕЛЕНА СРЕДА

17-17:45

СРЕДА

8:55-9:40

 31. МАРКОВИЋ ЈЕЛЕНА  

одељ.3-3

ЧЕТВРТАК

17-17:45

ПОНЕДЕЉАК

17-17:45

 32. МАРКОВИЋ МИЛОЈЕ ЧЕТВРТАК

10:50-11:30

ЧЕТВРТАК
 33. МИЛАНОВИЋ НЕБОЈША ЧЕТВРТАК

12:30-13:15

ЧЕТВРТАК

13:25-14:10

 34. МИЉИЋ ЈЕЛЕНА

одељ.4-2

ЧЕТВРТАК

16:10-16:55

ЧЕТВРТАК  

10-10:45

 35. МИРИЛОВИЋ ДАНКА

одељ.1-4

УТОРАК  

8:55-9:40

УТОРАК  

17-17:45

 36. МИХАЈЛОВ МАРИЈА

одељ.2-1

ЧЕТВРТАК

14:15-15.00

ЧЕТВРТАК  

11:40-12:25

 37. НИКОЛИЋ ДРАГАНА

одељ.2-3

ПОНЕДЕЉАК

8:55-9:30

ПОНЕДЕЉАК

17:00-17:45

 38. ПЕРЕГИ МАРТИНОВ МАРЈАНА  

одељ.1-5

ЧЕТВРТАК

11:40-12:25

ЧЕТВРТАК

14:15-15:00

 39. ПЕРИЋ АЛЕКСАНДРА ЧЕТВРТАК

16:10-16:55

ЧЕТВРТАК

10-10:45

 40. ПЕРИЋ КСЕНИЈА УТОРАК

15:05-15:50

УТОРАК

10:50-11:35

 41. ПРАЖИЋ НАТАША

одељ.2-3

СРЕДА

10:50-11:35

СРЕДА

15:05-15:50

 42. РАДОВИЋ ЗОРАН ЧЕТВРТАК

11:40-12:25

ЧЕТВРТАК

14:10-15:00

 43. РАДОЈИЧИЋ НЕВЕНКА УТОРАК

10-10:45

УТОРАК

16-16:45

 44. РАЈКОВ КОРНЕЛИЈА

одељ.2-4

ЧЕТВРТАК

14:15-15:00

ЧЕТВРТАК

11:40-12:25

 45. РАТКОВ Ж. ДАНИЈЕЛА УТОРАК

10:50-11:25

УТОРАК

 15:05-15:40

 46. САВАНОВИЋ ЉУБОМИР

одељ.2-6

ЧЕТВРТАК

17-17:45

ЧЕТВРТАК

9-9:45

 47. САВИЋ РАДОВАН СРЕДА

8:05-8:50

СРЕДА

17:50-18:35

 48. СЕРАФИМОВИЋ ЂУРИЦА

одељ.1-3

СРЕДА

9:00-9:45

СРЕДА

17-17:45

 49. СИБИНОВИЋ ЗОРАН ЧЕТВРТАК

10-10.45

ЧЕТВРТАК

16:10-16:55

50. СИМИН ДРАГАН  

одељ.4-5

ПЕТАК

10:50-11:35

ПЕТАК

15:05-15:50

 51. СТАНКОВИЋ ТАТЈАНА  

одељ.4-3

ПОНЕДЕЉАК

14:15-15:50

ПОНЕДЕЉАК

10:50-11:35

 52. СТАНКОВИЋ СРЂАН ЧЕТВРТАК

12:30-13:15

ЧЕТВРТАК

15:05-15:50

 53. СТЕВИЋ ВЕСНА ПЕТАК

13:25-14:10

ПЕТАК

12:30-13:15

 54. СТОЈИЧЕВИЋ НАДА

одељ.1-1

ПОНЕДЕЉАК

11:40-12:25

ПЕТАК

18:40-19:25

 55. СТОЈКОВ САЊА СРЕДА

14:15-5-15:00

СРЕДА

11:40-12:25

 56. ТАСИЋ ЈОВИЦА СРЕДА

10:00-10:45

СРЕДА

10:00-10:45

 57. ЋЕБИЋ НИКОЛА ЧЕТВРТАК

12:30-13:15

ЧЕТВРТАК

13:25-14:10

 58. ЧОМЛАВА  ДУШАНКА

одељ.1-2

ЧЕТВРТАК

15.00-18:00

ЧЕТВРТАК

15.00-18:00

 59. ШУРБАТОВИЋ БОЈАНА ЧЕТВРТАК

12:30-13:15

ЧЕТВРТАК

13:25-14:10

 


 

ОТВОРЕНА ВРАТА разредних старешина

ТЕРМИНИ ЗА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА
наставника
Електротехничке школе  „Никола Тесла“
за школску 2015/2016.г

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ распоред бр. 1
1. и 3. разреди преподне
распоред бр. 2
2. и 4. разреди поподне
I1 Михајлов Марија (1/1) Среда, 11,40 – 12,25 Среда, 14,15 – 15,00
 I2 Ђерфи Атила (1/2) Понедељак, 15,05 – 15,50 Понедељак, 10,50 – 11,35
 I3 Николић Драгана (1/3) Четвртак, 10,50 – 11,35 Четвртак, 15,05 – 15,50
 I4 Грбин Данијела (1/4) Петак, 10,50 – 11,35 Петак, 18,40 – 19,25
 I5 Јованчевић Снежана (1/5) Четвртак, 10,50 – 11,35 Четвртак, 15,05 – 15,50
 I6 Савановић Љубомир (1/6) Петак, 13,25 – 14,10 Петак, 12,30 – 13,15
 II1 Бончић – Думитру Ика (2/1) Четвртак, 17,50 – 18,35 Петак, 11,40 – 12,25
 II2 Јаношевић Љубица (2/2) Петак, 15,05 – 15,50 Петак, 10,50 – 11,35
 II3 Марковић Јелена (2/3) Четвртак, 18,35 – 18,15 Понедељак, 17,45 – 18,30
 II4 Пражић Наташа (2/4) Четвртак, 14,20 – 15,05 Четвртак, 11,40 – 12,25
 II5 Васовић Саша (2/5) Уторак, 11,40 – 12,25 Уторак, 14,15 – 15,00
 II6 Вучковић-Марјан. Славица (2/6) Уторак,18,30 – 19,15 Среда, 11,00 – 11,45
 III1 Глумац – Фазлов. Оливера     (3/1) Понедељак, 11,40 – 12,25 Понедељак, 17,50 – 18,35
 III2 Миљић Јелена (3/2) Понедељак, 8,05 – 8,50 Понедељак, 17,50 – 18,35
 III3 Станковић Татјана (3/3) Петак, 10,00 – 10,45 Петак, 16,10 – 16,55
 III4 Марковић Милоје (3/4) Четвртак, 10,00 – 10,45 Четвртак, 16,10 – 16,55
 III5 Симин Драган (3/5) Уторак, 17,50 – 18,35 Уторак, 8,05 – 5,50
 III6 Вртикапа Гојко (3/6) Петак,10,50 – 11,35 Петак, 17,00 – 17,45
 IV1 Мириловић Данка (4/1) Среда, 11,40 – 12,25 Среда, 14,15 – 15,00
 IV2 Вулетић Биљана (4/2) Петак, 17,50 – 18,35 Уторак, 14,15 – 15,00
 IV3 Стојков Сања (4/3) Среда, 10,00 – 10,45 Среда, 16,10 – 16,55
 IV4 Перић Ксенија (4/4) Уторак, 13,25 – 14,10 Уторак, 12,30 – 13,15
 IV5 Чомлава  Душанка (4/5) Четвртак 15,00 – 18,00 Четвртак 15,00 – 18,00

​​​​

 


Претрага

Школске новине