Месечне архиве: август 2016

  • -

ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!!!

ПОЧЕТАК 2016-2017. ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!!!

 

ПРВИ НАСТАВНИ И РАДНИ ДАН НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ ЈЕ У

ЧЕТВРТАК, 01.09.2016. ГОДИНЕ

I  И  III РАЗРЕД  – ПРЕ ПОДНЕ од 08:00

II И IV РАЗРЕД – ПОСЛЕ ПОДНЕ од 13:25

ОЗНАКЕ ОДЕЉЕЊА ЗА ПРВАКЕ:

1 – 1 ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР МУЛТИМЕДИЈА

1 – 2 ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ИНФОРМАЦИОНИХ ТЕХНОЛОГИЈА

1 – 3 ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ТЕЛЕКОМУНИКАЦИЈА

1 – 4 АДМИНИСТРАТОР РАЧУНАРСКИХ МРЕЖА

1 – 5 ЕЛЕКТРОТРЕХНИЧАР ЕНЕРГЕТИКЕ

1 – 6 ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ПРОЦЕСНОГ УПРАВЉАЊА


  • -

Распоред поправних и матурских испита, август 2016.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

ПОПРАВНИХ ИСПИТА

АВГУСТ, 2016.

 

17. 08. 2016. (СРЕДА)

ПРЕДМЕТ: МАТЕМАТИКА (писмени)              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 22 15

(Анђеловски Марко, Недељковић Васа,

Илић Игор,

Пејоски Милош,

Терзић Немања)

МИХАЈЛОВ МАРИЈА 5

 

18.08.2016.  (ЧЕТВРТАК)

ПРЕДМЕТ:          ФИЗИКА

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 22 15

(Зиљкић А. Павковић Н. Симионидис И. Анђеловски М.  Божић М. Пејоски М.)

МАРКОВИЋ, ВАСОВИЋ, ЈОВАНЧЕВИЋ 6
10:30 22 16

(Кузмановић Павле,

Плејић Мирко,

Шатлан Петар)

МАРКОВИЋ, ВАСОВИЋ, САВАНОВИЋ 3
10:45 22 21, 25

(Радић Бојан,

Рангелов Немања, МалиџанСтефан)

МАРКОВИЋ, ВАСОВИЋ, БОНЧИЋ 3

 

19.08.2016.  (ПЕТАК)

ПРЕДМЕТ:          ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

                            (писмени)

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 14a 15

(Божић Милош,

Терзић Немања)

23

(Вранешевић Денис)

ЈОВАНЧЕВИЋ, СИМИН 2+1

 

ПРЕДМЕТ:          ЕЛЕКТРОНИКА                               

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 23а 23,

(Анђелковић Александар, Илин Николина)

24

(Ивановски Милан,

Јусић Војин)

МАРЈАНОВИЋ, СИМИН,

МАРКОВИЋ, ПРАЖИЋ

4

ПРЕДМЕТ:          ЕЛЕКТРОНИКА У ЕНЕРГЕТИЦИ

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
12:00 23а 35

(Божић Милан, Маринковић Никола, Савић Немања, Стаменковић Младен)

МАРЈАНОВИЋ, МАРКОВИЋ,

СИМИН

4

 

22.08.2016.  (ПОНЕДЕЉАК)

ПРЕДМЕТ:          ОСНОВЕ МАШИНСТВА

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 6 25

(Малиџан Стефан,

Дапер Немања,

Јовановић Никола,

Првуљ Ненад)

ВЛАЈИН,  ВРТИКАПА, ВАСОВИЋ 4

ПРЕДМЕТ:          ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

                            (усмени)

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 14a 15

(Божић Милош,

Терзић Немања)

23

(Вранешевић Денис)

ЈОВАНЧЕВИЋ, СИМИН, МАРКОВИЋ 2+1

 

23.08.2016.  (УТОРАК)

ПРЕДМЕТ:        ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И

                                                  ОСВЕТЉЕЊЕ

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 6 35

(Божић Милан,

Маринковић Никола,

Савић Немања)

ПЕРЕГИ, ЈОВАНЧЕВИЋ, СИМИН 3

ПРЕДМЕТ:   ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ

                      ГЕОМЕТРИЈОМ

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
12:00 6 15,

(Недељковић Васа)

16

(Плејић Мирко,

Шатлан Петар)

ВЛАЈИН, ПЕРЕГИ, ЈОВАНЧЕВИЋ, САВАНОВИЋ 1+2

ПРЕДМЕТ:   ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 14а 21

(Рангелов Немања)

ГРБОВИЋ, РАДОЈИЧИЋ, БОНЧИЋ 1
24.08.2016.  (СРЕДА)

ПРЕДМЕТ: МАТЕМАТИКА (усмени)              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 22 15

(Анђеловски Марко, Недељковић Васа,

Илић Игор,

Пејоски Милош,

Терзић Немања)

МИХАЈЛОВ, ЛУКИЋ ОНОДИ, ЈОВАНЧЕВИЋ 5

 

МАТУРСКИ ИСПИТ

ТЕСТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 до 12:00 28 43

(Миљковић Лука,

Марковић Никола)

ЛУКИЋ ДУШАН

ПЕРИЋ АЛЕКСАНДРА

Прегледачи тестова: Рајков Корнелија,

Ћебић Никола,

Маринко Јелена

2

 

25.08.2016.  (ЧЕТВРТАК)

МАТУРСКИ ИСПИТ

ПРОВЕРА ПРАКТИЧНИХ ЗНАЊА И ВЕШТИНА              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 2 43

(Миљковић Лука)

СЕРАФИМОВИЋ, ВИШЊИЧКИ, НИКОЛИЋ 1

 

26.08.2016.  (ПЕТАК)

ПРЕДМЕТ: МАТЕМАТИКА (писмени)              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 22 24, 26

(Ивановски Милан,

Јусић Војин,

Дан Александар)

ЈЕЛЕНКОВИЋ МАРИНА 3

ПРЕДМЕТ: ОСНОВЕ АУДИОТЕХНИКЕ              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 30 31,

(Стаменковић Стефан)

ЈАНКУЛОВ, БОЖОВИЋ, ГЛУМАЦ 1

ПРЕДМЕТ: ЕЛЕКТРОНИКА              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 30 26,

(Дан Александар)

ЈАНКУЛОВ, БОЖОВИЋ, МАРЈАНОВИЋ С. 1

 

29.08.2016.  (ПОНЕДЕЉАК)

ПРЕДМЕТ: МАТЕМАТИКА (усмени)              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 22 24, 26

(Ивановски Милан,

Јусић Војин,

Дан Александар)

ЈЕЛЕНКОВИЋ,

МИРИЛОВИЋ, ПРАЖИЋ, МАРЈАНОВИЋ С.

3

ПРЕДМЕТ: УВОД У ТЕХНИКЕ МУЛТИМЕДИЈА              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
09:00 15 31

(Стаменковић Стефан)  

СТОЈИЧЕВИЋ,

БОЖОВИЋ, ГЛУМАЦ

1

 


  • -

НAСTAВНИЧKO ВEЋE, СРЕДА, 17.08.2016. У 11:30

На основу чл.6. Пословника о раду Наставничког већа, сазивам седницу

НAСTAВНИЧKO ВEЋE

            СРЕДА, 17.08.2016.

                          У   11:30

 

  1. СЕДНИЦA  ШКОЛСКE 2015/2016.

ДЕЛ.БР. 1362 / 16

ДАТУМ:12.08.2016.

 

ДНEВНИ РEД:

  1. Усвајање записника са 7. Седнице Наставничког већа
  2. Предлог поделе старешинства, предмета, нераспоређени часови, технолошки вишкови
  3. Информације о радовим у школи
  4. Информације о распореду и првом радном дану
  5. Предлог за промену почетка наставног дана
  6. Разно

 

ПАНЧЕВO, 12.08.2016. 

Директор

Нкола Ћурчин


Претрага

Школске новине