AKTIVNOSTI I TERMINI

  • -

AKTIVNOSTI I TERMINI

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА

И ЂАЧКИХ КЊИЖИЦА

ЗА I, II, III РАЗРЕД

27.06.2018. (СРЕДА)

У 10:00 часова

ОДЕЉЕЊЕ           УЧИОНИЦА           ОДЕЉЕЊЕ           УЧИОНИЦА
1 – 1                          13                                3 – 1                         34

1 –  2                          23                                3 – 2                        5

1 – 3                          28                                3 – 3                       37

1 – 4                          33                                3 – 4                       22

1 – 5                          29                               3 – 5                       36

1 – 6                          24                                3 – 6                        31

У 10:30 часова

2 – 1                          28                                 2 – 4                       29

2 – 2                          22                                 2 – 5                       36

2 – 3                          23                                 2 – 6                        24

НАПОМЕНА: Ако неко од одељењских старешина жели да сведочанства подели на родитељском састанку, он то може учинити на тај начин,  што ће сам заказати термин, који неће бити касније од 17:00 часова! _


ДОКУМЕНТА ПОТРЕБНА ЗА УПИС:


1. Пријава за упис (добија се у школи)
2. Сведочанство о завршеном  претходном разреду
3. Извод из матичне књиге рођених


Упис у II, III, IV разред

ПОНЕДЕЉАК, 02.07.2018.

у 10:00

Одељење      Професор           Учионица                                        Одељење       Професор               Учионица

1 – 1                 Глумац О.           13                                                       2 – 1                  Стојичевић Н.          28

1 – 2                Вулетић Б.          23                                                       2 – 2                  Чомлава Д.               22

1 – 3                 Капата Р.            28                                                       2 – 3                 Серафимовић Ђ.      23

1 – 4                 Станковић Т.     33                                                      2 – 4                  Мириловић Д.          29

1 – 5                 Ђорђевић Н.      29                                                      2 – 5                   Переги М.                 36

1 – 6                 Симин Д.            24                                                       2 – 6                   Вртикапа Г.              24

3 – 1                 Бојанић М.         34

3 – 2                Ђерфи А.             15

3 – 3                Николић Д.        37

3 – 4                Јовандић М.       22

3 – 5               Јованчевић С.    36

3 – 6                Савановић Љ.    31


02.07.2018. (ПОНЕДЕЉАК)
ПРИЈАВА ПОПРАВНИХ И МАТУРСКОГ
ИСПИТА
ЗА АВГУСТОВСКИ РОК
од 09:00 до 11:00 сати
У СЕКРЕТАРИЈАТУ

ДОКУМЕНТА ПОТРЕБНА ЗА ПРИЈАВУ:

1. Ђачка књижица
2. Пријава за полагање поправног (матурског испита) – ДОБИЈА СЕ У ШКОЛИ

3. Записник за полагање поправног (матурског испита) – ДОБИЈА СЕ У ШКОЛИ


Претрага

Школске новине