Категорија архиве: распоред

  • -

Распоред часова 2021/2022 од 20.09.2021.


 Распоред часова 2021/2022 од 20.09.2021.

Распоред часова важи од 20.9.2021.

Распоред се може преузети овде – Raspored 2021-22 od 20 sept Odeljenja

Raspored 2021-22 Od 20 Sept Odeljenja by ETS on Scribd



  • -

Обавештење о промени смена

Од понедељка 13.9.2021. мењају се смене

  • II, IV и III7 преподне
  • I и III послеподне

  • -

Обавештење о почетку наставе

Распоред часова важи од 1.9.2021.

Распоред се може преузети овде – Raspored 2021-22 01 sept Odeljenja

 

Raspored 2021-22 01 Sept Odeljenja by ETS on Scribd


 


  • -

МАТУРА 2020-2021. РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКИХ ИСПИТА

Распоред полагања матурских испита за све образовне профиле можете преузети овде ( Raspored polaganja mature 2020-21.) или погледати у наставку.

Raspored Polaganja Mature 2020-21. by ETS on Scribd


  • -

Обавештење – пролећни распуст – радни и нерадни дани

Нерадни дани за време празника су од 30.04 – 04.05.2021.
 
Први радни дан је среда 05.05.2021.
Ради се по распореду бр. 2:
II, IV и III-7 – преподне
I и III – послеподне
 
Долазе групе А2 и Б2, односно А2, Б2 и Ц2.

  • -

Обавештење – друго полугодиште почиње 18.01.2021.

Обавештење

Друго полугодиште почиње 18.01.2021.
Прва и трећа година крећу преподне, а друга и четврта и 3-7 послеподне.
Наставу похађају групе А1 и Б1, односно А1, Б1 и Ц1.

  • -

  • -

Распоред матурских испита 2018/2019

Распоред матурских испита можете погледати на следећем линку.


  • -

Распоред испита за август 2018.

Термине полагања испита за ванредне ученике можете видети овде.

Термини поправних испита у августу 2018.

 

Поправни Испити- Август 2018 by ETS on Scribd


  • -

AKTIVNOSTI I TERMINI

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА

И ЂАЧКИХ КЊИЖИЦА

ЗА I, II, III РАЗРЕД

27.06.2018. (СРЕДА)

У 10:00 часова

ОДЕЉЕЊЕ           УЧИОНИЦА           ОДЕЉЕЊЕ           УЧИОНИЦА
1 – 1                          13                                3 – 1                         34

1 –  2                          23                                3 – 2                        5

1 – 3                          28                                3 – 3                       37

1 – 4                          33                                3 – 4                       22

1 – 5                          29                               3 – 5                       36

1 – 6                          24                                3 – 6                        31

У 10:30 часова

2 – 1                          28                                 2 – 4                       29

2 – 2                          22                                 2 – 5                       36

2 – 3                          23                                 2 – 6                        24

НАПОМЕНА: Ако неко од одељењских старешина жели да сведочанства подели на родитељском састанку, он то може учинити на тај начин,  што ће сам заказати термин, који неће бити касније од 17:00 часова! _


ДОКУМЕНТА ПОТРЕБНА ЗА УПИС:


1. Пријава за упис (добија се у школи)
2. Сведочанство о завршеном  претходном разреду
3. Извод из матичне књиге рођених


Упис у II, III, IV разред

ПОНЕДЕЉАК, 02.07.2018.

у 10:00

Одељење      Професор           Учионица                                        Одељење       Професор               Учионица

1 – 1                 Глумац О.           13                                                       2 – 1                  Стојичевић Н.          28

1 – 2                Вулетић Б.          23                                                       2 – 2                  Чомлава Д.               22

1 – 3                 Капата Р.            28                                                       2 – 3                 Серафимовић Ђ.      23

1 – 4                 Станковић Т.     33                                                      2 – 4                  Мириловић Д.          29

1 – 5                 Ђорђевић Н.      29                                                      2 – 5                   Переги М.                 36

1 – 6                 Симин Д.            24                                                       2 – 6                   Вртикапа Г.              24

3 – 1                 Бојанић М.         34

3 – 2                Ђерфи А.             15

3 – 3                Николић Д.        37

3 – 4                Јовандић М.       22

3 – 5               Јованчевић С.    36

3 – 6                Савановић Љ.    31


02.07.2018. (ПОНЕДЕЉАК)
ПРИЈАВА ПОПРАВНИХ И МАТУРСКОГ
ИСПИТА
ЗА АВГУСТОВСКИ РОК
од 09:00 до 11:00 сати
У СЕКРЕТАРИЈАТУ

ДОКУМЕНТА ПОТРЕБНА ЗА ПРИЈАВУ:

1. Ђачка књижица
2. Пријава за полагање поправног (матурског испита) – ДОБИЈА СЕ У ШКОЛИ

3. Записник за полагање поправног (матурског испита) – ДОБИЈА СЕ У ШКОЛИ


Претрага

Активности

Школске новине