Категорија архиве: ученици

  • -

VEBINARI ZA UČENIKE I RODITELJE

Nacionalni centar Euroguidance – Evropske mreže za podršku karijernom vođenju i savetovanju tokom maja, juna i jula organizuje seriju vebinara koji su namenjeni učenicima završnih razreda srednjih škola koji upisuju sledeći nivo školovanja –odnosno fakultet ili visoku školu, kao i njihovim roditeljima koji žele da se informišu o načinima na koje mogu da podrže svoju decu u donošenju odluka i pripreme za sledeće faze obrazovanja i učenja.

Ciljevi vebinara su da daju smernice u pogledu pitanja i dilema u vezi sa prelaskom na naredni nivo obrazovanja ali i da podstaknu razmišljanje i diskusiju na ove teme, pa će nakon prezentacije, učesnici imati prilike da postave pitanja i iznesu komentare. Učešće na vebinarima je besplatno, a za učešće potreban je računar sa stabilnom internet vezom.

Za učešće u vebinarima prijava se vrši na osnovu registracionog formulara koga možete naći na na sajtu  erasmusplus.rs/category/obrazovanje/.

Link preko koga zainteresovani učenici i roditelji mogu  pristupiti programu http://erasmusplus.rs/vebinari-o-izboru-i-planiranju-daljeg-ob/ 


  • -

Online Week 2017

GOW15-prijava

Online nedelja u našoj školi u organizaciji Bojane Šurbatović i Nade Stojičević. Kroz niz radionica učenici prvog razreda su imali prilike da uz korišćenje interaktivnih alata aktivno učestvuju u diskusiji o online identitetu, formiranju online identiteta, zamkama društvenih mreža i odgovornom ponašanju na internetu.


  • -

Saradnja u okviru projekta

U okviru eTwinning projekta Perfect – Edmondo Fab Coding Scratch učenici 31 su imali dvostruki sastanak sa svojim kolegama iz Rogliana.

Jedan se sastanak odvijao u stvarnom, dok drugi u virtuelnom svetu edMondo u oblasti Guam.

 


  • -

Посета Математичког факултета Универзитета у Београду нашој школи

20170301_124317

Захваљујући активној сарадњи Тима за наставу и учење са Математичким факултетом у Београду, представници Математичког факултета Сања Косановић и Милена Миленковић су 1.3.2017.године у нашој школи ученицима другог и четвртог разреда представили Математички факултет, Универзитета у Београду. Ученици су са представницима факултета разговарали о могућностима које пружа факултет, начинима учења и слично.

Након овог разговора, ученици су имали прилику и да се упознају са историјатом бројева. Представници факултета приказали су филм “Како су настали бројеви?” (аутори филма: Милош Арсић и Катарина Лукић, студенти МАТФ-а у Београду). На овај начин обележен је и светски дан математике у нашој школи.

Захваљујемо се Математичком факултету у Београду, а посебно Сањи Косановић (менаџеру за односе са јавношћу) и Милени Миленковић на изузетној сарадњи.


  • -

Промена распореда!!!!

Нови распоред можете погледати на следећој вези.

У уторак 17.01.2017. се ради по распореду за петак!


  • -

Filip Straka – Znanje Srbije!

Filip Straka je učenik prvog razreda ETŠ „Nikola Tesla“ u Pančevu i polaznik je Regionalnog centra za talente „Mihajlo Pupin“, Pančevo. Član je tima koji je osvojio drugo mesto na hakatonu organizovanom u ICT HUB-u na Zvezdari (prvo mesto su osvojili studenti sa FON-a). Filip je bi najmlađi učesnik hakatona i jedan je od najboljih mladih programera u Srbiji! Govori nekoliko stranih jezika, a odlično poznaje i radi sa 12 programskih jezika! Dobitnik je mnogih nagrada i priznanja sa raznih takmičenja i izložbi. Uživajte!

Preuzeto sa kanala Srpske Naučne Televizije

  • -

Treće mesto na hakatonu Hands on Hack

Učenici naše škole Anja Tomić, Nikola Stojaković, Andreja Opačić, Vuk Zdravković, Milenko Stojić i Nikola Kralj su na prvom internacionalnom hakatonu (1st International Hackathon on Digital Citizenship) održanoma 20. oktobra 2016. goidine u organizaciji European Coding Initiative i FCL u toku nedelje programiranja (Code Weeek) osvojili treće mesto u kategoriji SUSTAINABLE CITIZENSHIP.
Više detalja na sledećem linku.


  • -

ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!!!

ПОЧЕТАК 2016-2017. ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!!!

 

ПРВИ НАСТАВНИ И РАДНИ ДАН НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ ЈЕ У

ЧЕТВРТАК, 01.09.2016. ГОДИНЕ

I  И  III РАЗРЕД  – ПРЕ ПОДНЕ од 08:00

II И IV РАЗРЕД – ПОСЛЕ ПОДНЕ од 13:25

ОЗНАКЕ ОДЕЉЕЊА ЗА ПРВАКЕ:

1 – 1 ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР МУЛТИМЕДИЈА

1 – 2 ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ИНФОРМАЦИОНИХ ТЕХНОЛОГИЈА

1 – 3 ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ТЕЛЕКОМУНИКАЦИЈА

1 – 4 АДМИНИСТРАТОР РАЧУНАРСКИХ МРЕЖА

1 – 5 ЕЛЕКТРОТРЕХНИЧАР ЕНЕРГЕТИКЕ

1 – 6 ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ПРОЦЕСНОГ УПРАВЉАЊА


  • -

Распоред поправних и матурских испита, август 2016.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА

ПОПРАВНИХ ИСПИТА

АВГУСТ, 2016.

 

17. 08. 2016. (СРЕДА)

ПРЕДМЕТ: МАТЕМАТИКА (писмени)              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 22 15

(Анђеловски Марко, Недељковић Васа,

Илић Игор,

Пејоски Милош,

Терзић Немања)

МИХАЈЛОВ МАРИЈА 5

 

18.08.2016.  (ЧЕТВРТАК)

ПРЕДМЕТ:          ФИЗИКА

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 22 15

(Зиљкић А. Павковић Н. Симионидис И. Анђеловски М.  Божић М. Пејоски М.)

МАРКОВИЋ, ВАСОВИЋ, ЈОВАНЧЕВИЋ 6
10:30 22 16

(Кузмановић Павле,

Плејић Мирко,

Шатлан Петар)

МАРКОВИЋ, ВАСОВИЋ, САВАНОВИЋ 3
10:45 22 21, 25

(Радић Бојан,

Рангелов Немања, МалиџанСтефан)

МАРКОВИЋ, ВАСОВИЋ, БОНЧИЋ 3

 

19.08.2016.  (ПЕТАК)

ПРЕДМЕТ:          ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

                            (писмени)

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 14a 15

(Божић Милош,

Терзић Немања)

23

(Вранешевић Денис)

ЈОВАНЧЕВИЋ, СИМИН 2+1

 

ПРЕДМЕТ:          ЕЛЕКТРОНИКА                               

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 23а 23,

(Анђелковић Александар, Илин Николина)

24

(Ивановски Милан,

Јусић Војин)

МАРЈАНОВИЋ, СИМИН,

МАРКОВИЋ, ПРАЖИЋ

4

ПРЕДМЕТ:          ЕЛЕКТРОНИКА У ЕНЕРГЕТИЦИ

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
12:00 23а 35

(Божић Милан, Маринковић Никола, Савић Немања, Стаменковић Младен)

МАРЈАНОВИЋ, МАРКОВИЋ,

СИМИН

4

 

22.08.2016.  (ПОНЕДЕЉАК)

ПРЕДМЕТ:          ОСНОВЕ МАШИНСТВА

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 6 25

(Малиџан Стефан,

Дапер Немања,

Јовановић Никола,

Првуљ Ненад)

ВЛАЈИН,  ВРТИКАПА, ВАСОВИЋ 4

ПРЕДМЕТ:          ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

                            (усмени)

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 14a 15

(Божић Милош,

Терзић Немања)

23

(Вранешевић Денис)

ЈОВАНЧЕВИЋ, СИМИН, МАРКОВИЋ 2+1

 

23.08.2016.  (УТОРАК)

ПРЕДМЕТ:        ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И

                                                  ОСВЕТЉЕЊЕ

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 6 35

(Божић Милан,

Маринковић Никола,

Савић Немања)

ПЕРЕГИ, ЈОВАНЧЕВИЋ, СИМИН 3

ПРЕДМЕТ:   ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ СА НАЦРТНОМ

                      ГЕОМЕТРИЈОМ

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
12:00 6 15,

(Недељковић Васа)

16

(Плејић Мирко,

Шатлан Петар)

ВЛАЈИН, ПЕРЕГИ, ЈОВАНЧЕВИЋ, САВАНОВИЋ 1+2

ПРЕДМЕТ:   ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 14а 21

(Рангелов Немања)

ГРБОВИЋ, РАДОЈИЧИЋ, БОНЧИЋ 1
24.08.2016.  (СРЕДА)

ПРЕДМЕТ: МАТЕМАТИКА (усмени)              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 22 15

(Анђеловски Марко, Недељковић Васа,

Илић Игор,

Пејоски Милош,

Терзић Немања)

МИХАЈЛОВ, ЛУКИЋ ОНОДИ, ЈОВАНЧЕВИЋ 5

 

МАТУРСКИ ИСПИТ

ТЕСТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 до 12:00 28 43

(Миљковић Лука,

Марковић Никола)

ЛУКИЋ ДУШАН

ПЕРИЋ АЛЕКСАНДРА

Прегледачи тестова: Рајков Корнелија,

Ћебић Никола,

Маринко Јелена

2

 

25.08.2016.  (ЧЕТВРТАК)

МАТУРСКИ ИСПИТ

ПРОВЕРА ПРАКТИЧНИХ ЗНАЊА И ВЕШТИНА              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 2 43

(Миљковић Лука)

СЕРАФИМОВИЋ, ВИШЊИЧКИ, НИКОЛИЋ 1

 

26.08.2016.  (ПЕТАК)

ПРЕДМЕТ: МАТЕМАТИКА (писмени)              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 22 24, 26

(Ивановски Милан,

Јусић Војин,

Дан Александар)

ЈЕЛЕНКОВИЋ МАРИНА 3

ПРЕДМЕТ: ОСНОВЕ АУДИОТЕХНИКЕ              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 30 31,

(Стаменковић Стефан)

ЈАНКУЛОВ, БОЖОВИЋ, ГЛУМАЦ 1

ПРЕДМЕТ: ЕЛЕКТРОНИКА              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ ДЕЖУРНИ БР.УЧЕНИКА
10:00 30 26,

(Дан Александар)

ЈАНКУЛОВ, БОЖОВИЋ, МАРЈАНОВИЋ С. 1

 

29.08.2016.  (ПОНЕДЕЉАК)

ПРЕДМЕТ: МАТЕМАТИКА (усмени)              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
10:00 22 24, 26

(Ивановски Милан,

Јусић Војин,

Дан Александар)

ЈЕЛЕНКОВИЋ,

МИРИЛОВИЋ, ПРАЖИЋ, МАРЈАНОВИЋ С.

3

ПРЕДМЕТ: УВОД У ТЕХНИКЕ МУЛТИМЕДИЈА              

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА ОДЕЉЕЊЕ КОМИСИЈА БР.УЧЕНИКА
09:00 15 31

(Стаменковић Стефан)  

СТОЈИЧЕВИЋ,

БОЖОВИЋ, ГЛУМАЦ

1

 


  • -

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА / ПРИЈАВА ПОПРАВНИХ ИСПИТА

ПОДЕЛА СВЕДОЧАНСТАВА

И

ЂАЧКИХ КЊИЖИЦА

29. јун 2016.г.

1. и 3. разред 10:00h

2. разред 10:30h

УПИС У НАРЕДНИ РАЗРЕД

30. јун 2016.г.

1. и 3. разред 11:00h

2. разред 11:30h

_________________________________________

ПРИЈАВА ПОПРАВНИХ ИСПИТА

30. јун 2016.г.

од 11-13 часова у Секретаријату

ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТА:

1. Ђачка књижица

2. Пријаву и записник добијате у школи


Претрага

Школске новине