На Спортској олимпијади школске омладине Војводине, одбојкашки тим Електротехничке школе „Никола Тесла“ освојио је златну медаљу.
Тим је предводио наставник Лазар Дејановић, а тим су чинили: Милош Симичић, Страхиња Танев, Војкан Луковић, Душан Влаховић, Михајло Стевановић, Марко КОвачевић, Данило Марковић, Андрија Николић, Стефан Танев и Вељко Луковић.