На Књижевној олимпијади одржаној 22. марта 2014. год. у Гимназији у Панчеву ученица друге године Викторија Трамп пласирала се на Републичко такмичење које ће у мају бити одржано у Сремским Карловцима.

На Општинском такмичењу из српског језика одржаном 15. марта 2014. године у Медицинској школи “Стевица Јовановић“ учествовало је 15 ученика наше школе. На Окружно такмичење пласирали су се ученици првог разреда: Кристина Којић, Марија Кривокућа и Немања Николић, као и ученик другог разреда Милош Лабудић.Окружно такмичење ће се одржати 12. априла 2014. године.
На Градском такмичењу у рецитовању одржаном 22. марта 2014. у Дому омладине из наше школе учествовало је пет ученика, а на Зонску смотру рецитатора пласирали су се ученици Дејана Војнак из четвртог и Милан Огризовић из трећег разреда.
Зонска смотра је одржана 28. марта 2014. год. у Ковину и Милан Огризовић се пласирао на Покрајинску смотру рецитатора која ће бити одржана 28. априла 2014. год. у Сечњу.
Честитамо свим ученицима наше школе који су учествовали на такмичењима, а посебно онима који су постигли успех!