РЕЧ РЕДАКЦИЈЕ

Новинарска секција ЕТШ ,,Никола Тесла” окупља ученике који желе да се баве актуелностима из живота школе и локалне заједнице, да промовишу своје идеје и достигнућа, као и достигнућа свих ученика школе. Крајњи циљ свих активности је креирање школског годишњака ,,Трећа фаза“ чији је нови број пред вама.

У прилозима у овогодишњем издању трудили смо се да обухватимо све значајније школске догађаје и активности, учешћа и успехе наших ученика на републичким такмичењима, али и њихове разноврсне ваннаставне активности и интересовања. У разноликим текстовима налазе се прилози који изражавају интересовања и дух ученика
наше школе, као и њихово активно учешће у многим активностима локалне заједнице, који за тему имају уметност, спорт, професионалну оријентацију и друго.

Надамо се да ће и у овом броју свако пронаћи нешто интересантно за себе. До следећег броја уживајте у овом осврту на дешавања у школској 2023/2024. години.

ЕТШ“НИКОЛА ТЕСЛА” ПАНЧЕВО школске новине

Поздрав,